Reference

 

 

inhalátor InSalin je příjemně malý do kabelky

Marie Havířov

Děkuji za rychlost vyřízené objednávky, popis, snadná manipulace, že se může používat i na cesty, naprostá spokojenost

Jarmila, Havlíčkův Brod

Jsem velká astmatička, v noci nemohu dušností  vůbec spát , bohužel na trhu není mnoho prostředků  jak si pomoci , až jsem objevila Salin Domácí solnou jeskyni , kašel se velmi zmírnil, spím klidněji . Co se mi velmi líbí, že Salin působ i jako ionizér  a přírodní čistička vzduchu najednou.

Martina Bezoušková, Praha

 

Domácí solnou jeskyni velice oceňuji, neboť  díky ní, nejsem vůbec nachlazená. Pohybuji se mezi spousty nemocnými  lidmi a pokud přeci  jen dostanu virozu a rýmu, doba léčení je poloviční a kašel se většinou vůbec nepřidá.

Jana Faltýnová , Ústí nad Labem

 

Jsem maminka 2 dětí. Když se blížilo září, kdy měl jít syn do školky, přemýšlela jsem, jak se co nejvíce vyhnout nachlazení, rýmám a nemocím, které by mi domů nosil syn ze školky. Přemýšlela jsem nad multivitamínama, homeopatiky, návštěvami solné jeskyně, radila jsem se se spoustou maminek co by bylo nejlepší. Shodly jsme se, že stimulovat imunitu multivitamínama u tak malého dítěte není zrovna to nejlepší. Sauna či návštěva solné jeskyně
je skvělá záležitost, ale aby byl efekt musí se tato zařízení navštěvovat pravidelně. A tak mi jedna maminka řekla, že má také 2 děti a když to starší začalo chodit do školky a bylo věčně nemocné a nakazilo vždy i to mladší uvažovala, že staršího syna přestane do školky dávat úplně. Byla opravdu zoufalá a pak si na něčí radu pořídila domácí solnou jeskyni. A výsledek – maximální! A tak jsem šla a pořídila jsem si jí také – děti jsou „ťuk ťuk“ zdravé – i vy sami pocítíte, že v místnosti kde se domácí solná jeskyně používá se nádherně dýchá.

Lucie Baťha Dis., Praha

 

Salin, úžasná záležitost.Říká se, že neléčená rýma trvá 7 dní a léčená týden. Se Salinem to není pravda, rýma je vyléčena po dvou dnech!!  Vřele všem doporučuju.

 Dana Grabmüllerová,  Kladno,  55 let

 

 Dlouhou dobu se léčím s alergii a dýchacími problémy . Lékař mi  jako podpůrnou léčbu doporučil návštěvy solné jeskyně. Protože jsem velmi pracovně vytížena  a nemohla jsem ji  tak často navštěvovat, kamarádka mi doporučila úžasný, chytrý přístroj, Domácí solnou jeskyni. Nyní mám solnou jeskyni doma,  léčím se nejenom já, ale i celá rodina.

Ing. Milena Bednářová, Ostrava

 

Hledala  jsem na trhu nějaký ionizér. Často pracuji na počítači a protože  mám malé dítě, které se u mě batolí , chtěla jsem ho alespoň  trochu ochránit od škodlivých vlivů  a elektrosmogu z počítače.  Našla jsem cenově velice výhodný ionizér , který je zároveň i solná jeskyně.  Nemůžu si  tento přístroj vynachválit.  

Kamila Nováková, Pardubice

 

 ….No, je to skvělé, ale klukům přešla rýma, co jim trvala už tak 14 dnů až 3 týdny. Což je teda úžasné.
Manžel pociťuje taky úlevu s dutinami. Možná si fakt ještě pořídíme Salin Plus, k nám do ložnice a synovi dáme do pokojíčku ten malý.
S rýmou mě to moc potěšilo, byla jsem nešťastná, protože mimču se musí odsávat vysavačem a to je teda vždycky utrpení na obou stranách....

 Iva Jakubíková   Břeclav    26.6.2012

 

Salin mohu jen doporučit, je vážně super, hodně mi pomohl při zánětu dutin, kdy jsem si ho pouštěla nejen v noci ale přes celý den. Akce náhradní blok zdarma nemá chybu!!!

Kolářová Marcela  Brno

 

Dobrý den,

přístroj mě velice mile překvapil svoji účinností, neboť jsem měla stále ucpaný nos a špatně se mi dýchalo. Musela jsem si neustále dávat do nosu různé kapičky.Poté jsem začala používat salin, se mi mnohem lépe dýchá a nos již není zacpaný. Také bych chtěla velice poděkovat za příjemné jednání a  rychlé dodání přístroje, neboť jsem ho měla již druhý den po objednání.

Štůrová Markéta  Praha

 

Salin  jsme zakoupili kvůli alergickým dětem, kterým hodně pomohl , ale hodně jej využíváme i v horkých dnech  a nocích kdy je dusno, lépe se spí .

Luboš Ostrava

 

Mám velké problémy s pylovou alergii, ale tablety proti ní, mne velmi uspávají a celý den jsem hodně unavený. Dozvěděl jsem se o Salin a používám ho již měsíc a půl, každou noc nebo i když pracuju na PC Musím říct, že jsem opravdu v pohodě . Můžu jít do přírody, sekat trávu, cokoliv.  Dříve mě slzely oči, kýchal jsem, škrabalo mne v krku,  teď vůbec nic. Salin můžu jen doporučit.

Standa, Louny 5.6.2015

 

Syn onemocněl chřipkou a byl velmi zahleněný, velmi kašlal, v noci ho budil suchý kašel . Dozvěděla jsem se o SALIN a zakoupila jsem ho. Velmi mu pomohl, syn spal klidněji a ráno hodně vlhce vykašlával. Dnes už syn každý večer se přesvědčuje zdali má Salinek zapnutý :-)

Monika, Praha 13.12.2015

Zakoupili jsme si přístroj SALIN PLUS a jsme s ním naprosto spokojeni. Určitě pořídíme ještě jeden pro babičku...

Viktor Nejedlý Praha

14.2.2018

Celá rodina onemocněla chřipkou, s teplotami nad 38 a dráždivým kašlem. Jenom dcera, která měla v pokojíčku SALIN je zdravá :-)  Zakoupila jsem hned přístroje i do ložnice a k synovi aby nám pomohl  ulevit od kašle.

 

   
 
Solné jeskyně doporučují: Dovolená v Česko-Slovensku   Foxíkova jazyková školka Praha    Dentimed

© 2011 Domácí solné jeskyně | Ochrana osobních údajů | Prohlášení o přístupnosti
Powered and created by Studio Magnet s.r.o. | XHTML 1.0 Strict | CSS 2.1

Design studio E-WORKS